Poduszka dekoracyjna "KOTWICA"

Nowy produkt

Zacumuj poduszkę dekoracyjną z kotwicą w swoim salonie i zostań kapitanem we własnym domu. Ahoj przygodo! Wyjątkowa poduszka z nadrukiem Kotwica - trwała i ekologiczna grafika na 100% bawełnie. 

More details

Poduszka dekoracyjna "KOTWICA"

Zacumuj poduszkę dekoracyjną z kotwicą w swoim salonie i zostań kapitanem we własnym domu. Ahoj przygodo! 

Wszystkie poduszki dekoracyjne w DECO RABBIT możesz zaprojektować według własnego pomysłu, zgodnie ze swoim gustem, stylem i wizją. Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele oryginalnych, niepowtarzalnych, autorskich grafik, które doskonale sprawdzą się na poduszkach w salonie, w sypialni, na sofie - gdzie tylko sobie wymarzysz. Naszym zdaniem poduszka to coś więcej niż element dekoracji. Może wyrażać nasz nastrój, mówić o pasjach, przypominać fajne chwile.

Zadbaliśmy o najwyższą jakość

 • Materiał dekoracyjny ze 100% bawełny
 • Produkt bezpieczny dla alergików
 • Wkład poduszki o dużej objętości i sprężystości
 • Ekologiczna i trwała technologia zadruku
 • Produkt lokalny w 100% wyprodukowany w Polsce

Ty wybierasz grafikę, kolor, rozmiar oraz wykończenie. 
My tworzymy produkt na miarę Twoich oczekiwań.

Poduszki dekoracyjne DECO RABBIT szyjemy na indywidualne zamówienie. Wybraliśmy znakomite polskie tkaniny, w pełni naturalne ze 100% bawełny. Nowoczesną technologię druku połączyliśmy z pracą doświadczonych krawcowych. Nasze poduszki ozdobne wykonywane są ręcznie w niedużej lokalnej szwalni, dzięki czemu masz pewność, że każdy produkt to wynik połączenia kunsztu, pasji i staranności.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas realizacji poduszki na indywidualne zamówienie?

Czas produkcji to ok 7-10 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty i akceptacji ew. zmian w projektach. Do każdej poduszki podchodzimy indywidualnie i szyjemy ją w oparciu o wybrane przez Ciebie parametry, tak więc nie trzymamy gotowych produktów na magazynie.

Z jakich materiałów szyjemy nasze poduszki?

Do szycia poduszek ozdobnych wybraliśmy naturalne materiały ze 100% bawełny o grubym dekoracyjnym splocie i gramaturze aż 270 g/m2. Nasze tkaniny dekoracyjne wykończone są zgodnie z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który jest gwarancją bezpieczeństwa dla wyrobów włókienniczych. Materiały zgodne z tym standardem mogą być używane także w produktach przeznaczonych dla dzieci.

Jaki jest wkład poduszek?

Wypełnieniem każdej poduchy DECO RABBIT jest wkład z antyalergicznej kulki silikonowej. Po wielu próbach wybraliśmy odpowiednią gramaturę i rodzaj wypełnienia, dzięki czemu nasze poduszki zawsze świetnie wyglądają, są sprężyste i wracają do pierwotnego kształtu nawet po przygnieceniu. Każda z poduszek ma wszyty praktycznie niewidoczny suwak.

Jak wykonujemy nadruki na poduszkach?

Do zadrukowania poduszek dekoracyjnych DECO RABBIT wykorzystujemy najnowszą technologię druku bezpośredniego na tkaninach, dzięki czemu uzyskujemy ciekawy design i szeroki gamut kolorów. Wydruki te są trwałe i odporne na spieranie.

Czy kolory będą takie jak na ekranie?

Kolory wydruków na tkaninie mogą się różnić od kolorów na monitorze. Większość monitorów nie odzwierciedla rzeczywistych kolorów. Ponadto wydruki na bawełnie charakteryzuje lekkie wytłumienie kolorów, co wynika bezpośrednio ze specyfiki materiału oraz technologii druku na tkaninie. Jednocześnie sprawia to, że wydruki są eleganckie i stylowe.

Czy jest możliwość przygotowania własnych wzorów i kolekcji na poduszki?

Jasne, takie projekty realizujemy w oparciu o indywidualne ustalenia. Skontaktuj się z nami i powiedz, co chcesz zobaczyć na swoich poduszkach. Nasi graficy przygotują propozycje specjalnie dla Ciebie. Możesz też podesłać własne projekty.

Jesteśmy ECO

Dbając o środowisko dostarczamy Ci produkt w pełni ekologiczny. Stosujemy tusze wodne pigmentowe bez zawartości rozpuszczalników i substancji toksycznych. Przy druku nie zużywamy dodatkowo wody, a proces utrwalania wydruku na tkaninie dekoracyjnej odbywa się bez użycia środków chemicznych. Stosowana technologia jest bezpieczna dla zdrowia oraz środowiska.

 • Opinie
 • Napisz opinię

  Poduszka dekoracyjna "KOTWICA"

  Poduszka dekoracyjna "KOTWICA"

  Zacumuj poduszkę dekoracyjną z kotwicą w swoim salonie i zostań kapitanem we własnym domu. Ahoj przygodo! Wyjątkowa poduszka z nadrukiem Kotwica - trwała i ekologiczna grafika na 100% bawełnie. 

  18 innych produktów w tej samej kategorii: