Lustro dekoracyjne "PARIS"

Nowy produkt

Paryż – miasto tętniące miłością. Piękne przez cały rok, wyjątkowe jesienią. Zabierz jego fragment do swojego domu i poczuj klimat miasta zakochanych. Jak Wam się podoba pomysł na codzienne zakochanie? Z lustrem dekoracyjnym PARIS to bardzo realne ;) Nowoczesne lustro dekoracyjne PARIS z trwałą grafiką na ramie.

More details

Lustro dekoracyjne Paryż

Paryż – miasto tętniące miłością. Piękne przez cały rok, wyjątkowe jesienią. Zabierz jego fragment do swojego domu i poczuj klimat miasta zakochanych. Jak Wam się podoba pomysł na codzienne zakochanie?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe lustra. Wyjątkowe, bo możesz zaprojektować je sam - dokładnie tak jak chcesz. Wybierz grafikę, wymiary i kolor krawędzi, a my zajmiemy się resztą. Nasi specjaliści – stolarze, szklarze i lakiernicy, zadbają o najwyższą jakość wykonania. A Ty będziesz cieszyć się niepowtarzalnym lustrem od DECO RABBIT.

 • Wyjątkowy design – autorski pomysł DECO RABBIT
 • Ramy na indywidualne zamówienie
 • Szeroki wybór koloru krawędzi z palety RAL
 • Pełna kolorów i trwała grafika
 • Najwyższa jakość wykonania gwarantowana przez polskich rzemieślników
 • Wysokiej jakości srebrne lustro zabezpieczone z tyłu folią ochronną
 • Uchwyty do montażu lustra w pionie lub poziomie
 • Szeroka możliwość konfiguracji i indywidualnych projektów

Masz pomysł na ramę z inną grafiką lub w innym rozmiarze? Super, przygotujemy ją dla Ciebie. Projekty indywidualne to nasza specjalność!


Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ramę i lustro zgodnie z Twoimi wytycznymi. Nasz grafik przedstawi indywidualny projekt odpowiedni do wystroju wnętrza, pomysłu dekoratora, dopasowany do upodobań i pasji. Możesz także przesłać własny projekt. Pomożemy Ci dobrać rozmiar i kolor krawędzi ramy, tak aby idealnie komponowała się z wnętrzem.

Na wszystkie pytania dotyczące projektów indywidualnych odpowie Tomek:
T: 601 709 101
E: tomek@decorabbit.pl

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas realizacji luster na indywidualne zamówienie?

Czas produkcji to ok 14-21 dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty i akceptacji ewentualnych zmian w projekcie. Przygotowanie i produkcja lustra to proces, który wymaga sporego nakładu pracy oraz czasu. Swój udział mają w nim stolarz, grafik i szklarz. Jest nad czym pracować, ale efekt jest zawsze doskonały :)

Czy mogę wybrać inny wzór lub rozmiar ramy?

Jasne, takie projekty realizujemy w oparciu o indywidualne ustalenia. Skontaktuj się z nami i powiedz, co chcesz zobaczyć na ramie swojego lustra i jaki ma mieć rozmiar. Nasi graficy przygotują propozycje specjalnie dla Ciebie. Możesz też podesłać własne projekty.

Jakich luster używamy i czy są zabezpieczone?

Tak, w naszych ramach montujemy tzw. srebrne lustro o znakomitych parametrach odbicia i zabezpieczamy je folią ochronną. Dzięki temu lustro jest bezpieczne nawet po stłuczeniu.

Czy grafika na ramie jest trwała?

Nasze ramy zdobimy w najnowszej technologii cyfrowej i powierzchnię dodatkowo zabezpieczamy lakierem. Dzięki temu jest odporna na zarysowania i można ją czyścić domowymi środkami czystości.

Czy kolory będą takie jak na ekranie?

Kolory grafik na ramie lustra mogą się różnić od kolorów na monitorze. Większość monitorów nie odzwierciedla rzeczywistych kolorów.

Jak zamontować lustro?

W ramach montujemy uchwyty do montażu w pionie lub poziomie na zwykłych hakach ściennych. W przypadku montażu w płytach karton-gips należy pamiętać o uwzględnieniu wagi lustra.

Jak wysyłane są lustra i z czemu wysyłka jest droższa?

Lustra są starannie zapakowane i zabezpieczone kilkoma warstwami ochronnymi. Z uwagi na rozmiar oraz delikatny materiał lustra wysyłamy specjalnym transportem, a nie kurierem. Wiąże się to z wyższymi kosztami transportu.

 • Opinie
 • Oceń 
  2016-06-27

  Ciekawy wzór

  Bardzo fajnie wygląda

   Napisz swoją opinię!

   Napisz opinię

   Lustro dekoracyjne "PARIS"

   Lustro dekoracyjne "PARIS"

   Paryż – miasto tętniące miłością. Piękne przez cały rok, wyjątkowe jesienią. Zabierz jego fragment do swojego domu i poczuj klimat miasta zakochanych. Jak Wam się podoba pomysł na codzienne zakochanie? Z lustrem dekoracyjnym PARIS to bardzo realne ;) Nowoczesne lustro dekoracyjne PARIS z trwałą grafiką na ramie.

   29 innych produktów w tej samej kategorii: